19 kwietnia 2018, czwartek
12:00 - 13:00
Lunch w restauracji hotelowej
Konferencja część I (piętro IV)
13:10 - 14:00
Zasilanie cyfrowej gospodarki - Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
14:00 - 14:45
Gospodarka przyszłości - Jarosław Tworóg, Wiceprezes Zarządu KIGEiT
14:50 - 15:30
Zakwaterowanie
Konferencja część II - prezentacje biznesowe (parter)
Godziny
15:06
15:30 - 16:10
16:10 - 16:20
16:20 - 17:10
17:10 - 17:20
17:20 - 18:00
18:00 - 18:20
Rynek automatyki budynkowej
15:06
SATIN 1
15:30 - 16:10
What's ON na rynku automatyki budynkowej
- Jacek Parys
Monitoring parametrów jakości zasilania w BMS (i nie tylko)
- Mariusz Malinowski
16:10 - 16:20
Przerwa
16:20 - 17:10
Security Expert – uaktualnienie
- Marcin Stanek
KNX i BMS - razem czy osobno?
- Paweł Michałowski
17:10 - 17:20
Przerwa
17:20 - 18:00
EcoStruxure Building v 2.0 + nowości produktowe
- Marek Olszewski
18:00 - 18:20
Certyfikacja Integratorów Systemów Budynkowych: Brązowy, Srebrny, Złoty
Rynek producentów rozdzielnic
15:06
SATIN 2
15:30 - 16:10
What's ON na rynku producentów rozdzielnic
- Marcin Cwalina
Co nowego? Trendy na podstawie rozdzielnicy SN
- Ireneusz Zeifert
16:10 - 16:20
Przerwa
16:20 - 17:10
Masterpact MTZ. Nowe wyłączniki powietrzne
- Artur Tobiasz
System zarządzania energią - wyzwania i korzyści
- Mariusz Malinowski
17:10 - 17:20
Przerwa
17:20 - 18:00
Oferta Średniego Napięcia - nowe możliwości
- Michał Ajchel
Zasady autoryzacji i plany na rok 2018
- Marcin Cwalina
18:00 - 18:20
Certyfikacja Producentów Rozdzielnic: Brązowy, Srebrny
Rynek dystrybucji
15:06
SILK
15:30 - 16:10
What's ON na rynku dystrybucji
- Paweł Fraś
MBI Logistyka - Elżbieta Burak
MBI Sprzedaż
- Jacek Cieślik, Edyta Kukuła
E-commerce
- Magdalena Czopik, Magdalena Bogusz
16:10 - 16:20
Przerwa
16:20 - 17:10
Rola ruchu organicznego z Google w sprzedaży internetowej
- Gość specjalny Szymon Słowik
17:10 - 17:20
Przerwa
17:20 - 18:00
Mapa podróży elektryka
- Fabian Kubiak
Kierunki rozwoju programu APTH
- Marek Grzegorczyk
18:00 - 18:20
Certyfikacja Partnerów
Brązowy, Srebrny
APTH, APEE
Rynek automatyki przemysłowej
15:06
DAMASK
15:30 - 16:10
What's ON na rynku przemysłowym
- Ireneusz Martyniuk
16:10 - 16:20
Przerwa
16:20 - 17:10
50 letnia historia sterowników Modicon
- Roman Jakubczak
17:10 - 17:20
Przerwa
17:20 - 18:00
EcoStruxure dla Integratorów Systemów Przemysłowych
- Roman Jakubczak,
Bernard Szymański
18:00 - 18:20
Certyfikacja Integratorów Systemów Przemysłowych: Brązowy, Srebrny
Rynek ITB
15:06
COTTON
15:30 - 16:10
What's ON na rynku ITD
- Małgorzata Kasperska
16:10 - 16:20
Przerwa
16:20 - 17:10
Edge Computing i nowości produktowe
- Cezary Gutowski,
Marcin Harpula
17:10 - 17:20
Przerwa
17:20 - 18:00
Program Partnerski (iRewards)
- Małgorzata Kasperska,
Dariusz Niedolistek,
Grzegorz Kostek
18:00 - 18:20
Panel dyskusyjny
18:20 - 19:15
czas na odpoczynek

Sala balowa
19:15 - 19:30                Welcome drink i zaproszenie na kolację
19:30 - 02:00                Uroczysta gala i atrakcje wieczoru

20 kwietnia 2018, piątek
6:30 - 10:30                  Śniadanie, wyjazd Gości
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję